.

.

08.04.2014

newsy

czołem
Zbiórka na "Kniaziównę" idzie pełną parą, serwis PolakPotrafi.pl uznał projekt za ciekawy na tyle żeby promować go na stronie głównej - fajnie, dziękujemy! Miejmy nadzieję że to pomoże zakończyć się akcji sukcesem. Póki co idzie dobrze, czasu jeszcze sporo więc czekamy:) Żeby zerknąć na stronę projektu wystarczy kliknąć w okienko po lewej.


Do promocji projektu dołączyła się właśnie nasza lokalna prasa - "Życie Częstochowy i powiatu" zamieściła artykuł o zbiórce na swojej stronie TU. Zapraszam do lektury;)
Super, dziękujemy za wsparcie!

Bez względu na wynik zbiórki rysuję dalej. Przed nami głównie zadyma, final fajty i inne atrakcje:) Zmieniam trochę strategię i najpierw zrobię wszystkie strony do końca w b&w, żeby wiedzieć na czym stoję, a dopiero potem dodam kolor. Podrzucę jakieś kadry niebawem.A póki co polecam sobotni konwent w Płocku - Minicon 2014 Minicon polubił Banzaja, a Banzaj polubił Minicon :) A zapowiada się fajnie - atrakcje dla fanów anime, mangi, fantastyki ale również słowiańszczyzny, planszówek i innego dobra.


Pozdr i do usłyszenia
Gino

Brak komentarzy:

statystyka komiks Top 100 stron historycznych Mitologia słowiańska - www.fronsac.pl