.

.

21.03.2014

Banzaj: Kniaziówna Eryka na polakpotrafi.pl

hej
postanowiłem spróbować sfinansować druk "Kniaziówny Eryki" przez crowfunding - jeśli jesteście zainteresowani wsparciem tego pomysłu to zajrzyjcie proszę na portal PolakPotrafi.pl - tutaj jest bezpośrednio strona z naszym projektem.Zapraszam do udziału w zrzutce, projekt ruszył dzisiaj i mamy 45 dni na zebranie targetowanej sumy. Jeśli nie uzbiera się cała kwota to portal zwraca Wam wpłaty - więc z Waszej strony zero ryzyka. Uda się to dostaniecie komiksy, nie uda się - to będę się motał dalej jak to wydać;)

Przygotowuję różne gadżety w ramach rewanżu za wpłaty. Mam nadzieję, że w miarę atrakcyjne i zachęcające;) Zajrzyjcie na portal, wszystko jest czytelnie opisane
pzdr
Grze

6 komentarzy:

radegast6 pisze...

no tak ale ja chcialem za 25 a od 30 paypalem mozna placic, polskiego konta nie mam a nic o przesylce nie napisałeś czy za darmo czy moge osobiscie odebrac w czewie, jesli nada mieszkasz ( to ja Biohazard tak nawiasem)

radegast6 pisze...

a mozemy sie umówic za zaplace za 2 50 zeta? bez zadnych dodatków??

Grzegorz Nita pisze...

hej,
możesz przy wpłacaniu zaznaczyć opcję za 25zł a wpłacić 50zł i będziemy wiedzieć że jak się uda to dam ci 2 egzemplarze. Bo jeśli się nie uzbiera target to i tak albumu nie będzie a wszystkie wpłaty wracają do was.

Jak bywasz w Czewce to pewnie, ustawimy się. Teraz mieszkam na Północy, także blisko będziesz miał:) a jak nie to pomyślimy o jakiejś przesyłce.
pzdr

aryański pisze...

Uwagi pomocnicze

Nie Słowiański Samuraj /nielogiczne/ lecz poprawnie gramatycznie :Samuraj Słowiański.

aryański pisze...

Słowianie czyli Polacy (lud indoeuropejski)nie pochodzą od Japończyków lecz Samuraje od Słowian =joginów.Japończycy to lud indoazjatycki.Kiedy Słowianie znali sztuki walki to japończycy w tym czasie zajmowali się zbieraniem pieczarek i jagód w lasach ?

aryański pisze...

Definicja Słowian i Germanów

"Słowianie to ci którzy konsumują
s ł o w a =NIC czyli wegeterianie =roślinożercy .A Germanie to ci którzy konsumują COŚ czyli mięso -mięsożercy".

Stąd przewaga cywilizacyjna Słowian nad Germanami itp.-jakby się ktoś pytał?

statystyka komiks Top 100 stron historycznych Mitologia słowiańska - www.fronsac.pl